InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule

Plechové cedule

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních plechových cedulí? Chcete za své peníze dostat cedule, které opravdu vydrží? Pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu i technologie pro Vaše potřeby!

Gravírované hliníkové cedule pro Vás vyrábíme tak kvalitně, že Vám na ně bez váhání poskytneme 5-letou záruku za standardní cenu!

Obecné informace o plechových cedulích
Všechny plechové cedule jsou exteriérové. Jejich odolnost proti venkovním podmínkám je mnohem větší, než cedule vyrobené z plastů. Všechny cedule námi vyrobené cedule mají takovou povrchovou úpravu, aby odolaly i těm nejnáročnějším městským podmínkám a vydržely Vám po mnoho let jako nové.

Ceny plechových cedulí
Technologicky nejnáročnější a cenově nejdražší jsou odlévané cedule z bronzu. Cenově nejpřijatelnější jsou cedule vyrobené z eloxovaného hliníku nebo cedule smaltované. Za luxusnější a cenově přijatelné provedení můžete považovat cedule vyrobené z nerezu a mosazi.

Cena výroby plechové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů.

Cenové příklady výroby plechové cedule
Rozměr A5 Hliníkové cedule - od 900 Kč bez DPH
Rozměr A5 Mosazné cedule - od 1400 Kč bez DPH
Rozměr A5 Měděné cedule - od 2000 Kč bez DPH
Rozměr A5 Nerezové cedule - od 1800 Kč bez DPH
Rozměr A5 Bronzové cedule - od 7000 Kč bez DPH
Rozměr A5 Smaltované cedule - od 750 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plechové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule, o jaký materiál máte zájem a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Podrobnější informace a fotografie zpracování cedulí si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz