InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Pečetidla a pečetění

Pečetidla a pečetění

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Pečetidlo bylo a stále je unikátním artefaktem. Vytvořili jsme pro Vás 16 originálních designových osobních pečetidel pro vlastní, nebo firemní použití. Technologie CNC gravírování v kombinaci s ručním dorytím nejjemnějších detailů zkušenými rytci Vám zajistí neopakovatelný zážitek při otisku každé pečeti.

Jsme přímými výrobci těchto originálních luxusních osobních pečetidel. Lze gravírovat Váš monogram, nápis, firemní logo, nebo i složitý rodový erb s vytvořenou ruční plastikou. Vlastní osobní pečetidlo z mosazi s dřevěnou leštěnou rukojetí můžete mít již za 970 Kč bez DPH (1174 Kč vč. DPH) včetně Vaší vlastní rytiny.

Budete-li mít zájem, poskytneme Vám i službu pečetění pozvánek, obálek, diplomů, nebo jiných písemností.

Vyrobíme Vám i klíčenková pečetítka pro studený otisk. Ty se používají především k zapečetění schránek, dveří a jiných uzavřených prostor, za použití modelovací hmoty. V závislosti na objednaném množství se lze dostat i pod cenu 150 Kč / ks bez DPH (182 Kč / ks vč. DPH). Při 1 ks se cena pohybuje v rozmezí 350 Kč až 550 Kč bez DPH podle složitosti požadované grafiky.

V naší nabídce naleznete také plastotypové kleště na suchou pečeť. Nejedná se však o pečetění v tom pravém smyslu. Jde o plastickou ražbu do papíru, u které není nutné mít jakýkoliv vosk ani modelovací hmotu. Otisk je z papíru vystouplý (embosovaný) a nemá žádnou barvu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz