InterSign
www.intersign.cz
Zippo
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Ražba a raznice

Ražba a raznice

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete ražbu do svého výrobku? Nemáte ani vlastní raznici? U nás je možná ražba včetně výroby raznice.

Za použití razicích lisů razíme do papíru, kůže, koženky nebo i kovu. Na papír a kůži Vám vyrobíme kvalitní mosaznou raznici, kterou můžete oproti hořčíkovým raznicím používat do nekonečna v nesrovnatelně lepší kvalitě. Na ražbu do kovu Vám vyrobíme ocelové kalené raznice, a to buď pro ruční ražbu kladivem nebo pro průmyslovou ražbu.

V dnešní době je velice oblíbený malý osobní plastotyp na slepotisk do papíru. Jedná se o přenosné zařízení podobné kleštím, kterým otisknete Váš motiv na smlouvu, hlavičkový papír nebo jiný dokument a ochráníte jej proti padělání. Takový plastický otisk určitě zapůsobí i na Vašeho zákazníka pocitem jistoty a spolehlivosti. Jako jediní na trhu vyrábíme do ručních plastotypů mosazné raznice, které mají nesrovnatelně vyšší životnost i kvalitu otisku oproti plastovým razníkům, kde pomalu ani nepoznáte, co je na papíru vyraženo. Výroba je sice o něco nákladnější, ale pokud si takovou věc pořizujete s tím, že to budete používat, dejte určitě přednost mosaznému štočku.

Níže si můžete kliknout na Vaši konkrétní situaci. Zjistíte tak podrobnější informace a prohlédnete si fotografie.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz