InterSign
www.intersign.cz
Parker s vlastní rytinou
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plechové cedule > Hliníkové cedule

Hliníkové cedule

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních hliníkových cedulí? Chcete za své peníze dostat cedule, které opravdu vydrží?

Cedule z eloxovaného hliníku pro Vás vyrábíme s 5-letou zárukou!
Všechny cedule z eloxovaného hliníku jsou exteriérové a extrémně odolné proti povětrnostním vlivům a vandalům. Navíc se nejedná o kov, který by byl vyhledáván mezi zloději kovů.

Ceny hliníkové cedule
Cedule z eloxovaného hliníku jsou mezi plechovými cedulemi nejlevnější. Dá se říci, že v poměru cena/výkon naprosto bezkonkurenční. Cena výroby hliníkové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než grafika s logy evropských fondů.

Hliníkové cedule o rozměru A5 se pohybují od 900 Kč bez DPH
Hliníkové cedule o rozměru A4 se pohybují od 1600 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby hliníkové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám zhotovíme cenovou nabídku.

Eloxované hliníky lze rozdělit na stříbrné, zlaté a barevné. Podrobnější informace a fotografie si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz