InterSign
www.intersign.cz
Pera-waterman
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Výroba cedule > Plastové cedule

Plastové cedule

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Hledáte výrobce kvalitních plastových cedulí? Chcete za své peníze dostat to nejlepší? Pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu i technologie pro Vaše potřeby!

Obecné informace o plastových cedulích
Některé plastové cedule můžete použít i v exteriéru. Jedná se především o cedule z plexiskla, některé metalické plasty a imitace bronzu. Barevné vrstvené plasty jsou určené především do interiéru.

Ceny plastových cedulí
Technologicky nejnáročnější a cenově nejdražší je výroba imitace bronzu. Nejlevnější jsou cedule z metalického a barevného plastu. Střed mezi těmito materiály tvoří cedule z plexiskla. Plexisklo se vyrábí jak v čirém provedení, tak ve stovkách barevných odstínů a povrchů.

Cena výroby plastové cedule je vždy závislá na složitosti grafiky. Pár řádků textu bude vždy levnější, než cedule s logy evropských fondů.

Cenové příklady výroby plastové cedule
Cedule z metalického plastu o rozměru A5 se pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z barevného plastu o rozměru A5 se pohybují od 500 Kč bez DPH
Cedule z plexiskla o rozměru A5 se pohybují od 700 Kč bez DPH
Cedule v provedení imitace bronzu o rozměru A5 se pohybují od 1500 Kč bez DPH

Pro stanovení přesné ceny výroby plastové cedule je nutné nám zaslat e-mailem Vaši přibližnou grafickou představu, rozměr cedule a případně počet kusů. Obratem Vám doporučíme nejvhodnější technologii a zhotovíme cenovou nabídku.

Podrobnější informace a fotografie zpracování cedulí si prohlédnete po kliknutí níže na obrázek s odkazem materiálu.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz