InterSign
www.intersign.cz
Victorinox
 
O nás   |   Pošta   |   FAQ   |   Napsali nám   |   Dárky s rytím   |   Kontakt
 > Laserové gravírování > Laserové gravírování na sklo

Laserové gravírování na sklo

 
POZOR!!! Z nařízení vlády je až do odvolání příjem objednávek pouze elektronicky. Osobní odběr je možný jen po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 241 727 075 nebo napište na info@intersign.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Laserové gravírování skla přináší hlavně úsporu financí a možnost realizace i velice detailních rytin. To technologie pískování neumožňuje.

Při použití technologie laserového gravírování skla jsme na rozdíl od pískování omezeni velikostí daného předmětu a do jisté míry i velikostí požadované grafiky. Díky rotačnímu adaptéru jsme schopni aplikovat rytinu i na válcové předměty po celém jejich obvodu. Výsledek laserového značení skla však nedosahuje kvality pískování. Hodí se tedy především pro větší série levnějších skleněných produktů, kde kvalita vyobrazení hraje druhotnou roli a hlavní kritérium je cena.

Tato technologie je tedy vhodná například pro skleničky na různých slavnostech vína a podobných akcích, kde si zákazníci odnesou skleničky domů jako pozornost.

Můžete nám jednoduše zaslat nezávaznou poptávku po kliknutí ZDE pomocí vašeho Outlooku nebo s použitím tohoto kontaktního formuláře.

 
fotogalerie
 
 
Obrázek produktu Obrázek produktu Obrázek produktu

 

 
Výrobce cedulí, nápisů, orientačních systémů, dodavatel předmětů Zippo a Parker - INTERSIGN, s.r.o., Libušská 258/109, 142 00 Praha 4, info@intersign.cz